Kontakt

34-500 Zakopane, Bachledy 4a

Strona wykonana przez: iQHotel.pl

restauracja zakopane
restauracja zakopane
restauracja zakopane

Zakopane to jedno z najbardziej popularnych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast w Polsce. O każdej porze roku zmierza do niego wielu turystów, którzy chcą nacieszyć się widokiem gór i innymi możliwościami. Bardzo często Zakopane to także kierunek różnych zorganizowanych wyjazdów, takich jak wycieczki szkolne czy kolonie. Planując taki pobyt, dla większej grupy osób, trzeba zadbać o odpowiednie, zdrowe i wartościowe pożywienie. Ciekawą i wartą polecenia możliwością jest catering dla grup Zakopane. 

zapraszamy do kontaktu!

Catering dla grup Zakopane 

WIELKA WYGODA

Zamawiając catering dla grup Zakopane, nie trzeba myśleć o niczym więcej. Firma zadba o dowóz i o odpowiednie porcje. Wszystko jest pyszne, dobrze doprawione i podgrzane. Gotowe do spożycia od razu. Pracownicy przygotowujący poszczególne dania mają naprawdę spore doświadczenie i umiejętności. Dbają o to, aby klienci byli zadowoleni. W przypadku wycieczek grupowych, można mieć podejrzenie, że przyjechały one do Zakopanego, aby udać się w góry, dlatego firmy cateringowe dbają o to, aby posiłki były pożywne i dostarczały energii potrzebnej do wielkogodzinnych wspinaczek. Dodatkową możliwością są specjalnie pakowane "drugie śniadania", które bez obawy można spakować do plecaka i zjeść na szlaku w czasie przerwy. 

Wybierając się na wycieczkę grupową do Zakopanego 
z pewnością warto zdecydować się na catering. 

 

Grupowa wycieczka do Zakopanego wiąże się z koniecznością załatwienia wielu kwestii. Z pewnością jest to spore wyzwanie organizacyjne, a także niemały wydatek. Oczywiście najważniejsze wydaje się zadbanie o nocleg oraz zaplanowanie atrakcji i miejsc, które się odwiedzi, jednak nie mniej istotne są posiłki. Nie zawsze pensjonat czy inni ośrodek, w którym nocuje grupa ma w ofercie także jedzenie, niekiedy co prawda istnieje taka możliwość, ale koszty są dość wysokie. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na specjalny catering dla grup. 

 

Z stolicy polskich Tatr działa wiele firm, które oferują takie właśnie usługi. Można skomponować własne menu, zdecydować się np. tylko na obiady, lub wybrać opcje obejmującą wszystkie posiłki. Możliwości jest wiele. przy zamówieniach dla większej liczby osób oferowane są różne zniżki, promocje i bonusy jak np. darmowy transport, czy dodatkowe porcje za darmo. 

Wybierając catering dla grup w Zakopanem można mieć także pewność, że wszystkie posiłki będą przygotowane z produktów najwyższej jakości, będą one zdrowe i bezpieczne. Firmy zapewniają możliwość doboru specjalnej diety np. dla alergików, osób ze skazą białkową czy wegetarian. Możliwe jest także zamówienie cateringu dietetycznego. 

Bardzo ciekawą możliwością, która nie jest tak bardzo popularna jest catering kanapkowy, który idealnie sprawdza się podczas wycieczek zbiorowych. Można zdecydować się na zamówienie zarówno zwyczajnych kanapek jak i takich bardziej wyszukanych z ciekawymi pastami i dodatkami. Jest w czym wybierać!

Dlaczego warto zdecydować się na catering dla grup?

Catering dla grup Zakopane

restauracja zakopane
restauracja zakopane
restauracja zakopane