Kontakt

34-500 Zakopane, Bachledy 4a

Strona wykonana przez: iQHotel.pl

restauracja zakopane
restauracja zakopane
restauracja zakopane

Catering kanapkowy można też zamówić w przypadku wyjazdów z większymi grupami np. przy wycieczkach klasowych, koloniach itd. Duże zamówienie może się wiązać z różnymi zniżkami takimi jak np. darmowy transport lub niższa cena za wszystko. Warto skorzystać z takiej oferty niż samemu tracić czas na przygotowywanie kanapek dla całej grupy.

 

Korzystanie z cateringu kanapkowego to także świetna okazja na skosztowanie nowych smaków, z którymi wcześniej nie miało się styczności. Firmy zajmujące się takimi usługami mają naprawdę szeroką ofertę dotyczącą produktów na kanapki, a także rodzajów pieczywa. Warto zapoznać się z ofertą i zadbać o pyszne i wartościowe śniadanie w Zakopanem. 

 

 

Idealny zestaw kanapkowy

 

Śniadanie w Zakopanem w formie cateringu kanapkowego to świetna i zdrowa propozycja. Firmy oferujące tego typu usługi zbierają dokładne zamówienie, wypytują o wszelkie szczegóły. Kanapki są bardzo apetyczne i pożywne. 

Warto zaznaczyć, że dostępna jest także usługa travel - pack, czyli kanapki dla podróżników. Jadąc w góry większą grupą, można zamówić śniadanie w Zakopanem specjalnie przeznaczone na taką okoliczność. Kanapki przygotowane przez firmę cateringową z pewnością będą świeże, dostarczą najważniejszych wartości odżywczych i zaspokoją głód. 

 

 

 

Śniadanie w Zakopanem - catering kanapkowy 

Zakopane nie bez powodów nazywane jest zimową stolicą Polski. Co roku odwiedza go wielu turystów i fanów białego szaleństwa. Nic więc dziwnego, że przyjezdni rozglądają się za miejscowymi specjałami i poszukują sprawdzonych miejsc, w których można dobrze zjeść lub zamówić wartościowe i smaczne posiłki. Śniadania w Zakopanem można zamówić w formie cateringu kanapkowego. Jest to bardzo ciekawa i praktyczna możliwość. 

restauracja zakopane
restauracja zakopane
restauracja zakopane

Nie czekaj! Zadzwoń i złóż zamówienie!

 

      +48 510 830 848

 

Catering kanapkowy 

 

Każdy z nas wiele razy w życiu jadł kanapki. Zarówno takie proste z serem czy szynką jak i bardziej wyszukane - z różnymi pastami czy dodatkami. Mimo swojej prostoty, jest to bardzo pożywny, smaczny i praktyczny sposób na śniadanie. Dlatego, wiele firm cateringowych w swojej ofercie ma także wiele różnych kanapek. 

Zastanawiając się co zjeść na śniadanie w Zakopanem, warto skorzystać z firmy oferującej catering kanapkowy. Takie rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzi się w wielu przypadkach. Można się na nie zdecydować biorąc udział w różnych spotkaniach firmowych i konferencjach. Firmy oferują rozmaite rodzaje kanapek, dlatego z pewnością każdy znajdzie to co najbardziej odpowiada jego preferencją. Dostępne są zarówno niewielkie bankietowe kanapeczki, a także nieco większe kanapki idealne na drugie śniadanie. Można zamówić najróżniejsze pieczywo oraz dodatki. 

Catering kanapkowy to także dobre rozwiązanie na na śniadanie w Zakopanem podczas rozmaitych wyjazdów rodzinnych. Kanapki z pewnością zasmakują i szybko znikną ze stołu. Ucieszą się z nich dzieci i dorośli. Dodatki serwowane na kanapkach można dobrać indywidualnie, a możliwości jest naprawdę wiele. Tego typu śniadanie dobrze się sprawdzi także w przypadku wyjazdów turystycznych. Dobrze jest zjeść pyszne kanapki przed wyjściem w góry.