Catering świąteczny

w Zakopanem

Okres świąteczny to czas spotkań w gronie rodzinnym, wśród przyjaciół czy współpracowników. Spotkania te powinny być momentem refleksji i beztroski spędzonym przy wspólnym stole, obfitującym w pyszne tradycyjne dania. Przygotowanie wieczerzy wigilijnej, śniadania wielkanocnego  czy firmowego spotkania świątecznego wymaga czasu i wielu zabiegów, począwszy od zakupów, poprzez gotowanie aż po eleganckie podanie potraw i udekorowanie stołu. Catering świąteczny w Zakopanem oferuje karczma "Góralsko Izba", która dostarcza najwyższej jakości menu świąteczne dla klientów indywidualnych oraz firm.

Zapraszamy
do kontaktu i skorzystania
z naszego cateringu świątecznego.

Menu w ramach usługi cateringu świątecznego w Zakopanem obejmuje zarówno dania serwowane na ciepło, zimną płytę wędlin, deski serów, jak i desery. Wszystkie potrawy przygotowane są z najwyższej jakości świeżych produktów, a zestaw potraw jest starannie dobierany przez grono naszych doskonałych kucharzy. W menu nie zabraknie potraw tradycyjnej kuchni polskiej, jak i typowych dań z terenu Podhala. W ramach menu wigilijnego można skosztować barszczu czerwonego z krokietem lub postnej kwaśnicy, czy też typowych dla naszego regionu moskoli z masłem czosnkowym. Przyjęcie wielkanocne nie może się za to obejść bez tradycyjnego żurku z jajkiem i kiełbasą, śledzia, wędzonej szynki i innych tradycyjnych wędlin jak i regionalnych serów, takich jak oscypek czy korboce.

Nie tylko klienci indywidualni mogą liczyć na profesjonalną propozycję cateringu świątecznego w Zakopanem. Oferta karczmy "Góralsko Izba" skierowana jest także do firm i instytucji, dla których przygotowujemy świąteczne potrawy na firmowe spotkania wigilijne oraz wielkanocne. Organizacja spotkań świątecznych dla licznego grona współpracowników może być wyzwaniem organizacyjnym. Ale nie dla nas - nasi doświadczeni kucharze oraz pracownicy obsługi z przyjemnością podejmą się tego zadania. Wyśmienite, podane w wykwintny sposób potrawy na pewno przybliżą koleżankom i kolegom z pracy atmosferę świąt oraz pozwolą na lepszą integrację zespołu. 

Wysokiej jakości dań kuchni polskiej i regionalnej podanych w eleganckiej oprawie

Kompleksowej usługi cateringowej o wysokim standardzie

Elastycznego podejścia do klienta oraz możliwości indywidualnego doboru menu

Konkurencyjnych cen

Catering świąteczny w Zakopanem to gwarancja:

Catering świąteczny w Zakopanem

 to oferta dla każdego, kto nie chce tracić czasu na przygotowania świąteczne i ceni sobie dania tradycyjnej kuchni polskiej oraz regionalnej kuchni góralskiej Podhala. Oferta adresowana jest szczególnie do rodzin, a także mniejszych lub większych grup osób przyjeżdżających w okresie świątecznym do Zakopanego i okolic. Dzięki naszej propozycji czas spędzony w górach można poświęcić w całości na wypoczynek i delektowanie się wyjątkową atmosferą miasta w tym szczególnym okresie. Catering świąteczny w Zakopanem zapewnia tradycyjne świąteczne potrawy przygotowane przez najlepszych kucharzy, elegancki sposób podania oraz wysokiej jakości serwis.

Kontakt

34-500 Zakopane, Bachledy 4a