ZAMÓW ONLINE

restauracja zakopane
restauracja zakopane
restauracja zakopane

Przyłącz się do grona zadowolonych klientów, którzy już korzystają z naszej usługi dostawy śniadań. Gwarantujemy autentyczny smak góralskich potraw, bogactwo wyboru i pełne zadowolenie z naszych dań. Nie zwlekaj, zamów nasze wyjątkowe śniadanie już dziś i rozpocznij dzień w najlepszy możliwy sposób!

 

 

Zamówienie można złożyć telefonicznie lub przez wiadomość e-mail:

e-mail: karczma@goralskoizba.pl

+48 510 830 848

Zadzwoń:

restauracja zakopane
restauracja zakopane
restauracja zakopane

Strona wykonana przez: iQHotel.pl

34-500 Zakopane, Bachledy 4a

Kontakt

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty dostawy śniadań dla grup w Zakopanem i Kościelisku, przygotowanej przez Góralsko Izba Zakopane. Jesteśmy specjalistami w serwowaniu autentycznych góralskich potraw, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia.

 

 

Dla grup powyżej 10 osób oferujemy bezpłatną dostawę śniadań w formie bufetu.

 

Nasze menu jest elastyczne, co oznacza, że możemy dostosować je do indywidualnych preferencji żywieniowych i smakowych.

 

Jeśli ktoś preferuje dania na ciepło, to mamy dla Państwa dobrą wiadomość - oferujemy możliwość domówienia posiłków na ciepło do naszego śniadania.

Oferta DLA GRUP

Zamów śniadania serwowane w formie bufetu!

Nasze śniadania w formie bufetu zawierają szeroki wybór wyśmienitych potraw. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo świeże pieczywo, różnorodne sery, wyśmienite wędliny, jajka w różnych wariantach, zdrowe jogurty, świeże owoce i wiele innych smakołyków. Stawiamy na autentyczny smak góralskiej kuchni i używamy tylko najwyższej jakości składników.

 

Nasza dostawa jest nie tylko bezpłatna, ale także szybka i bezpieczna. Nasi doświadczeni pracownicy dbają o to, aby wszystkie zamówienia zostały dostarczone na czas i w doskonałym stanie. Państwo mogą skupić się na relaksie i delektowaniu się pysznym śniadaniem w wygodnym miejscu. :-) 

 

Jesteśmy gotowi obsłużyć Państwa i stworzyć idealne śniadanie, dopasowane do Państwa indywidualnych preferencji.