Kontakt

34-500 Zakopane, Bachledy 4a

Strona wykonana przez: iQHotel.pl

restauracja zakopane
restauracja zakopane
restauracja zakopane
Śniadanie Zakopane to bogata oferta bufetu ze świeżymi, regionalnymi i różnorodnymi potrawami serwowanymi codziennie w karczmie Góralsko Izba.
Śniadanie Zakopane

 

Jedyne takie śniadanie

w Zakopanem!

 

Co wyróżnia ofertę Góralskiej Izby? To przede wszystkim korzystanie ze świeżych, ekologicznych i regionalnych składników. Śniadanie Zakopane, bo tak trzeba nazwać poranną propozycję karczmy, to połączenie wszystkich oczekiwań gości.

 

Każde śniadanie w Zakopanem musi być nie tylko smaczne i sycące, ale zawierać regionalna nutkę, która decyduje o jego wyjątkowości. Chleb z lokalnej piekarni tu ma niepowtarzalny smak. Pachnące i chrupiące bułeczki są doskonałą podstawa każdej kanapki. Wędliny pochodzące z okolicznych wędzarni, pasztety, pasty, galaretki… Jedząc śniadanie w Zakopanem koniecznie trzeba spróbować serów. Bundz, oscypek, na słodko, z żurawiną, z solą czy pieprzem – to niezapomniany smak pochodzący z samego serca Tatr. Wybornym dodatkiem do takiego posiłku są lokalne warzywa i owoce. Soczyste jabłka, smaczne ogórki i słonecznie czerwone pomidory doskonale komponują się nie tylko na kanapkach czy w sałatkach, ale także wyśmienicie smakują jako samodzielne danie. Dzieci docenią miejscowe przetwory – miody pochodzące z okolicznych pasiek czy dżemy z góralskich spiżarni to swoiste rarytasy śniadań w Zakopanem.

 

Syte śniadanie musi zawierać oczywiście także ciepłe potrawy. Królowa stołu, jajecznica, przygotowywana jest według oryginalnej receptury przekazywanej z pokolenia na pokolenie. To nie tylko usmażone jajka. Ale psssttt… Szef kuchni Karczmy Góralsko Izba Zakopane nie zdradza swoich tajemnic. Tu po prostu trzeba przyjechać, aby jej spróbować! Dla zwolenników mięsnych dań na ciepło czekają nie tylko parówki, ale i serdelki, a także regionalne przysmaki.

 

Brzmi smacznie? Śniadanie Zakopane musi takie być! Głód zaspokojony, ale kto ugasi pragnienie? Na stole czeka nieskazitelnie czysta woda źródlana. Dodatkiem są soki z miejscowych przetworów i te bardziej egzotyczne. Herbata czarna, biała i owocowa. No i aromatyczna kawa. Z ciastkiem. To doskonałe zwieńczenie każdego śniadania w Zakopanem.

ŚNIADANIE ZAKOPANE

MOC 
REGIONALNYCH SPECJAŁÓW

CO ZNAJDZIESZ NA 
NASZYM STOLE?

Śniadanie Zakopane

 

Bo liczy się miejsce!

 

Śniadanie Zakopane to nie tylko posiłek przyrządzony ze smacznych, regionalnych produktów. Dopełnieniem wrażeń jest miejsce, w którym je spożywamy. Oryginalny wystój Karczmy Góralsko Izba Zakopane zapewni, że poczujesz się wyjątkowo. Drewniany wystrój przypomni zapach lasu, duże ławy zapewnią komfort i poczucie nieskrępowania a panoramiczny widok na góry przypomni o czekającej tatrzańskiej wyprawie. Uśmiechnięta i uprzejma obsługa zapewni, że poczujesz się wyjątkowo. Kto chce mieć taki początek dnia?

ŚNIADANIE ZAKOPANE

Śniadania serwujemy codziennie

od 8.00 do 11.00

w karczmie Góralsko Izba

przy ul. Bachledy 4a

w Zakopanem.

 

Ceny

Dorośli - 45zł /osoby

Dzieci - 25 zł/osoby

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń + 48 510 830 848

 

ZAPRASZAMY GRUPY I OSOBY INDYWIDUALNE

Śniadanie Zakopane to bogata oferta bufetu ze świeżymi, regionalnymi i różnorodnymi potrawami serwowanymi codziennie w karczmie Góralsko Izba.

Gdzie zjeść smaczne i syte śniadanie, aby mieć siłę wyruszyć na turystyczny szlak?  W którym miejscu skorzystać z oferty, aby poznać smak regionalnych dań? Gdzie usiąść, aby poznać unikatową tatrzańską atmosferę? Odpowiedź może być tylko jedna – będąc w sercu najwyższych polskich gór koniecznie trzeba skorzystać z propozycji Karczmy Góralsko Izba Zakopane!

Śniadanie Zakopane

Śniadania to nasza specjalność! Świeże, różnorodne składniki od lokalnych dostawców. Codziennie rano na bieżąco przygotowujemy wszystkie posiłki aby zachować ich smak i świeżość.  

ŚNIADANIE ZAKOPANE

W FORMIE BUFETU

Śniadanie Zakopane

- chcesz dowiedzieć się więcej ?

 

Zobacz najczęściej zadawane pytania

 

 1. Czy śniadanie serwowane jest codziennie?

Tak, śniadania serwowane są codziennie od godz. 8.00 do 11.00 w karczmie Góralsko Izba w Zakopane na ulicy Bachledy 4a

2. Czy serwowane są posiłki na ciepło na śniadanie?

Tak, zawsze do wyboru są 2 ciepłe posiłki m.in. jajecznica, kiełbasa gotowana, kiełbasa smażona, parówki, frankfurterki, naleśniki, racuchy, tosty, jajko sadzone, zapiekanka, jabłko w cieście, warzywa gotowane, kaszanka

3. Czy muszę dokonać rezerwacji, aby skorzystać ze śniadania?

Nie trzeba dokonywać rezerwacji. Zapraszamy osoby indywidualne oraz grupy do skorzystania ze śniadania. W przypadku większej grupy prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr tel. 510 830 848

 

Śniadanie Zakopane to bogata oferta bufetu ze świeżymi, regionalnymi i różnorodnymi potrawami serwowanymi codziennie w karczmie Góralsko Izba.

Produkty regionalne:

-oscypki

-korboce

-bundz

-smalec swojski

-kiełbasa swojska

-moskole

Napoje:

-kawa rozpuszczalna

-kawa parzona

-kawa z ekspresu

-herbata czarna

-herbaty owocowe

-herbaty ziołowe

-soki owocowe

-woda mineralna

-mleko

-kakao

Na zimno:

-sery (różne rodzaje)

-twarożek

-wędliny (różne rodzaje)

-kiełbasa

-kabanosy

-pasztety

-jajka

-pasty jajeczne

-sałatki

-ogórki zielone

-ogórki kiszone

-pomidory

-papryki

-galaretki drobiowe/wieprzowe

-dżemy/konfitury

-nutella

-miód

-płatki owsiane (różne rodzaje)

-serki topione

-owoce

-ciasta

 

 

Na ciepło (zawsze 2 posiłki):

-jajecznica

-kiełbasa gotowana

-kiełbasa smażona

-parówki

-frankfurterki

-naleśniki

-racuchy

-tosty

-jajko sadzone

-zapiekanka

-jabłko w cieście

-warzywa gotowane

-kaszanka

 

W skład naszego menu śniadaniowego wchodzą:

Produkty jakie znajdziesz na naszym stole szwedzkim są zawsze świeże, naturalne i przygotowywane na bieżąco. Jakość wszystkich składników jest codziennie weryfikowana, zarówno przez kucharzy, jak i pracowników obsługi śniadań.  

Śniadanie Zakopane

Zawsze świeże produkty najwyższej jakości

Bogata oferta naszego menu śniadaniowego składa się zarówno z tradycyjnych polskich produktów jak i z regionalnych wyrobów. Podczas śniadania podawane są również potrawy na ciepło, które kucharz śniadaniowy przygotowuje od początku do końca i są to m.in. jajecznica na maśle, naleśniki, racuchy czy kiełbaski na różne sposoby.

Całe menu śniadaniowe znajdziesz tutaj.

Śniadanie Zakopane

Różnorodność

Zaletą naszych śniadań jest możliwość jedzenia bez ograniczeń :) Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które lubią dużo zjeść, jak również dla tych, co zazwyczaj nie wiedzą jaki zestaw wybrać. U nas nie ma takich dylematów - możecie wybierać co chcecie.

Płacisz raz, jesz ile chcesz!

Dlaczego warto skorzystać

z naszej oferty śniadaniowej?

restauracja zakopane
restauracja zakopane
restauracja zakopane
Śniadanie Zakopane

Świeże produkty

i regionalne przysmaki