Kontakt

34-500 Zakopane, Bachledy 4a

Strona wykonana przez: iQHotel.pl

restauracja zakopane
restauracja zakopane
restauracja zakopane

Kontakt z tradycją

 

 

Zastanawiając się, gdzie zjeść w Zakopanem - kontakt z tradycją i ogólnie pojętym regionalizmem jest bardzo ważny. Obsługa przyodziana jest w tradycyjne stroje, które zachwycają designem i pozwalają poczuć klimat gór i góralskiej tradycji. Sam wystrój, jak piękne tradycyjne naczynia, drewniany kredens nadają uroku temu miejscu. W oddali można usłyszeć gwarę góralską kucharza i pozostałych członków załogi. Góralskie ciepło podkreśla obecność kominka, który w sezonie jesienno-zimowym tworzy wyjątkowy klimat.

Gdzie zjeść w Zakopanem - karczma Góralsko Izba to wyjątkowe miejsce w przepyszną, domową i regionalną kuchnią, wyróżniającą się smakiem, oraz dużymi porcjami dań.
Gdzie zjeść w Zakopanem - karczma Góralsko Izba to wyjątkowe miejsce w przepyszną, domową i regionalną kuchnią, wyróżniającą się smakiem, oraz dużymi porcjami dań.

Poczuj się jak w domu, równocześnie zakochaj się w góralskiej gościnności i tradycyjnych daniach. Zapraszamy!

Bogate menu karczmy rozwiewa wszelkie wątpliwości turystów, gdzie zjeść w Zakopanem - Kontakt z menu mówi sam za siebie. Nie brakuje tutaj tradycyjnego oscypka, którego można skosztować saute lub też z grilla w akompaniamencie żurawiny. Nie mogło również zabraknąć kiszki, kiełbasy czy pysznego smalcu z kiszonym ogórkiem. No i oczywiście placek ziemniaczany, który często króluje na stołach zakopiańskich karczm.  Gdzie zjeść w Zakopanem - kontakt z tradycją, czyli zupy, które kocha i uwielbia niemalże każdy. Rosół gotowany według babcinej receptury o głębokim i wyjątkowym smaku z domowym makaronem. Poza tym ulubienica wielu dzieci, czyli zupa pomidorowa. Klienci znajdą tu również żurek, krem czosnkowy, barszcz czy kwaśnicę - prawdziwa kwaśnica tylko w Zakopanem! Gdzie zjeść w Zakopanem - kontakt z głównymi daniami powoduje, że goście najedzą się do syta. Porcje są bardzo "rodzinne" w stylu troskliwej babci o brzuszek wnuczka, która nie pozwoli, aby ktoś wyszedł głodny i niezadowolony. Tutaj króluje wieprzowina pod przeróżną postacią, ale znajdzie się też coś dla fanów drobiu. Każdy zestaw obiadowy dekorują i wzbogacają domowe surówki ze świeżych warzyw. Karczma Góralsko Izba jest istnym rajem dla miłośników tradycyjnej polskiej kuchni.

 

Oprócz mięsnych dań karczma oferuje pierogi, dania z ryb czy fantazyjne sałatki. W menu można znaleźć dania skomponowane specjalne na potrzeby dzieci. Poza tym wegetarianie również mogą skosztować tradycyjnych smaków - właściciele zadbali również o obecność w menu dań bezmięsnych.

Karczma znajduje się na ulicy Bachledy 4A. Od wejścia można zauważyć tradycyjną budowle zakopiańską. Budynek okraszony tradycyjnymi zdobieniami z drewna. Wchodząc do środka masz pewność, że jesteś w centrum górskiej stolicy. Sam zapach przygotowywanych dań zaprasza głodnych gości do środka. Gość czuje rodzinne ciepło spowodowane nie tylko wystrojem, ale również przesympatyczną obsługą.

Przepiękna górska okolica - Zakopane, najbardziej popularne miejsce u podnóża polskich gór. W okolicy znajduje się wiele szczególnych miejsc, gdzie można zasmakować tradycyjnej kuchni. Natomiast istnieje jedno wyjątkowe miejsce, które szczególnie zasługuje na odwiedziny, a jest to Góralsko Izba - karczma, gdzie pachnie dobrym jedzeniem, miejsce gdzie pachnie surowe drewno, a rodzinna atmosfera i przesympatyczna obsługa zasługuje na order uśmiechu.

restauracja zakopane
restauracja zakopane
restauracja zakopane

GDZIE ZJEŚĆ W ZAKOPANEM - KONTAKT

ZAPRASZAMY

MIEJSCE DLA CAŁEJ RODZINY!

RÓWNIEŻ DLA DZIECI I WEGETARIAN! ;)