RÓWNIEŻ DLA DZIECI I WEGETARIAN! ;)

MIEJSCE DLA CAŁEJ RODZINY!

ZAPRASZAMY

GDZIE ZJEŚĆ W ZAKOPANEM - KONTAKT

ZAMÓW ONLINE

restauracja zakopane
restauracja zakopane
restauracja zakopane

Przepiękna górska okolica - Zakopane, najbardziej popularne miejsce u podnóża polskich gór. W okolicy znajduje się wiele szczególnych miejsc, gdzie można zasmakować tradycyjnej kuchni. Natomiast istnieje jedno wyjątkowe miejsce, które szczególnie zasługuje na odwiedziny, a jest to Góralsko Izba - karczma, gdzie pachnie dobrym jedzeniem, miejsce gdzie pachnie surowe drewno, a rodzinna atmosfera i przesympatyczna obsługa zasługuje na order uśmiechu.

Karczma znajduje się na ulicy Bachledy 4A. Od wejścia można zauważyć tradycyjną budowle zakopiańską. Budynek okraszony tradycyjnymi zdobieniami z drewna. Wchodząc do środka masz pewność, że jesteś w centrum górskiej stolicy. Sam zapach przygotowywanych dań zaprasza głodnych gości do środka. Gość czuje rodzinne ciepło spowodowane nie tylko wystrojem, ale również przesympatyczną obsługą.

 

Oprócz mięsnych dań karczma oferuje pierogi, dania z ryb czy fantazyjne sałatki. W menu można znaleźć dania skomponowane specjalne na potrzeby dzieci. Poza tym wegetarianie również mogą skosztować tradycyjnych smaków - właściciele zadbali również o obecność w menu dań bezmięsnych.

Bogate menu karczmy rozwiewa wszelkie wątpliwości turystów, gdzie zjeść w Zakopanem - Kontakt z menu mówi sam za siebie. Nie brakuje tutaj tradycyjnego oscypka, którego można skosztować saute lub też z grilla w akompaniamencie żurawiny. Nie mogło również zabraknąć kiszki, kiełbasy czy pysznego smalcu z kiszonym ogórkiem. No i oczywiście placek ziemniaczany, który często króluje na stołach zakopiańskich karczm.  Gdzie zjeść w Zakopanem - kontakt z tradycją, czyli zupy, które kocha i uwielbia niemalże każdy. Rosół gotowany według babcinej receptury o głębokim i wyjątkowym smaku z domowym makaronem. Poza tym ulubienica wielu dzieci, czyli zupa pomidorowa. Klienci znajdą tu również żurek, krem czosnkowy, barszcz czy kwaśnicę - prawdziwa kwaśnica tylko w Zakopanem! Gdzie zjeść w Zakopanem - kontakt z głównymi daniami powoduje, że goście najedzą się do syta. Porcje są bardzo "rodzinne" w stylu troskliwej babci o brzuszek wnuczka, która nie pozwoli, aby ktoś wyszedł głodny i niezadowolony. Tutaj króluje wieprzowina pod przeróżną postacią, ale znajdzie się też coś dla fanów drobiu. Każdy zestaw obiadowy dekorują i wzbogacają domowe surówki ze świeżych warzyw. Karczma Góralsko Izba jest istnym rajem dla miłośników tradycyjnej polskiej kuchni.

Poczuj się jak w domu, równocześnie zakochaj się w góralskiej gościnności i tradycyjnych daniach. Zapraszamy!

Gdzie zjeść w Zakopanem - karczma Góralsko Izba to wyjątkowe miejsce w przepyszną, domową i regionalną kuchnią, wyróżniającą się smakiem, oraz dużymi porcjami dań.
Gdzie zjeść w Zakopanem - karczma Góralsko Izba to wyjątkowe miejsce w przepyszną, domową i regionalną kuchnią, wyróżniającą się smakiem, oraz dużymi porcjami dań.

Kontakt z tradycją

 

 

Zastanawiając się, gdzie zjeść w Zakopanem - kontakt z tradycją i ogólnie pojętym regionalizmem jest bardzo ważny. Obsługa przyodziana jest w tradycyjne stroje, które zachwycają designem i pozwalają poczuć klimat gór i góralskiej tradycji. Sam wystrój, jak piękne tradycyjne naczynia, drewniany kredens nadają uroku temu miejscu. W oddali można usłyszeć gwarę góralską kucharza i pozostałych członków załogi. Góralskie ciepło podkreśla obecność kominka, który w sezonie jesienno-zimowym tworzy wyjątkowy klimat.

restauracja zakopane
restauracja zakopane
restauracja zakopane

Strona wykonana przez: iQHotel.pl

34-500 Zakopane, Bachledy 4a

Kontakt