Kontakt

34-500 Zakopane, Bachledy 4a

Strona wykonana przez: iQHotel.pl

Nie trzeba jechać do samego centrum Zakopanego, aby przekroczyć próg prawdziwej góralskiej karczmy. Tu każdy może poczuć się wyjątkowo.  Tu można odetchnąć po trudach wspinaczki i przetarciu szlaków. Tu wreszcie można zregenerować siły i odpocząć od dnia codziennego. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie!

Jest takie miejsce. Tu znajduje się cudowny dom. Specjalnie dla Ciebie przygotowano komfortowe pokoje łączące tradycyjny styl z nowoczesnym wyposażeniem. Kucharze specjalizujący się w kuchni regionalnej przygotują smaczne posiłki, po których poczujesz przypływ nowych sił. Dzięki temu szybko wyruszysz na pobliskie szlaki turystyczne by napawać się pięknem polskich gór. Wreszcie można odetchnąć pełna piersią. Przyjrzyj się ofercie Karczmy Zakopane.

Karczma Zakopane to regionalna restauracja oferująca śniadania oraz obiady zarówno na miejscu jak i na wynos. Możliwość organizacji imprez okolicznościowych, kameralnych spotkań oraz cateringu.

Kolorowe sny w tradycyjnym pokoju

 

W ofercie Karczmy Zakopane znajdziemy możliwość przenocowania w prawdziwej góralskiej izbie. Połączenie tradycyjnych rozwiązań, drewnianego wykończenia z najwyższą dbałością o każdy szczegół, oraz nowoczesnego wyposażenia, jest gwarancją pełnego wypoczynku. Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę zapewniającą należytą intymność. Duże łóżko i wygodny materac to gwarancja regeneracji sił a telewizor i bezprzewodowe WI-FI to nie tylko dostęp do najnowszych informacji, ale także umożliwienie wykonywania zawodowych obowiązków. W Karczmie Zakopane każdy znajdzie warunki odpoczynku dopasowane do swoich potrzeb.

Regionalny posiłek w Karczmie Zakopane

 

Karczma Zakopane oferuje pełną gamę posiłków. Dzień zaczyna się o godzinie 8.00 pożywnym śniadaniem podawanym w formie szwedzkiego stołu. Do cudownie pachnącego świeżego chleba można dołączyć wędliny wyrabiane w miejscowych masarniach, regionalny ser czy domowe przetwory. Dla zwolenników ciepłych dań przygotowano płatki do ciepłego mleka, góralską jajecznicę czy smaczne kiełbaski. Prawdziwym ukoronowaniem śniadania będzie zaś aromatyczna kawa.

 

Chcąc poznać regionalną kuchnię warto przyjść na obiad lub kolację. Karczma Zakopane proponuje wiele dań, których nie spróbujemy nigdzie indziej. Do prawdziwych rarytasów należą m.in. grule z kwaśnym mlekiem podane jako przystawka, kwaśnica czy krem czosnkowy z grzankami oraz stek po bacowsku lub karczek „Harnasia” na danie główne a szef kuchni poleca przysmak góralskiej izby. Dla prawdziwych stołowych twardzieli kucharze karczmy zakopane podają… świńskie koryto. Tego nie sposób przejeść! Kto po takim posiłku będzie miał ochotę na deser? Dla smakoszy znajdzie się także coś na słodko.

 

Warto podkreślić, że posiłek w Karczmie Zakopane można zjeść nie tylko w urokliwym wnętrzu sympatycznej restauracji. Dla gości przygotowano obszerny ogródek tak aby móc cieszyć się spożywanymi potrawami czując atmosferę gór. Duże parasole chroniące przed promieniami słońca i orzeźwiający powiew wiatru wprowadza nastrój relaksu i odpoczynku.

Dla wszystkich gości Karczma Zakopane oferuje bezpłatne miejsca parkingowe. Bez zbędnych nerwów znajdziemy więc miejsce, aby bezpiecznie postawić swój samochód.

Dobry smak Karczmy Zakopane

Karczma Zakopane to połączenie regionalnego, dobrego smaku z wysublimowaną nutka nowoczesności. Tradycyjne rozwiązania nadają charakteru budynkowi karczmy, wystrojowi wnętrz czy smakowi miejscowych potraw. Dzisiejsze osiągnięcia techniki, wpływające znacząco na komfort naszego funkcjonowania w każdym dniu, dostarczają nam usług, których oczekujemy. Chcesz poznać uroki Zakopanego w jednym miejscu – przyjedź do nas jeszcze dziś!

Góralsko Izba zaprasza!

Karczma Zakopane to regionalna restauracja oferująca śniadania oraz obiady zarówno na miejscu jak i na wynos. Możliwość organizacji imprez okolicznościowych, kameralnych spotkań oraz cateringu.
Karczma Zakopane to regionalna restauracja oferująca śniadania oraz obiady zarówno na miejscu jak i na wynos. Możliwość organizacji imprez okolicznościowych, kameralnych spotkań oraz cateringu.

Karczma Zakopane